Anti-Finger Kaplama - http://www.bycunited.com

İçeriğe git

Ana menü:

Kaplama ve Boya Ürünleri
 
 
 
 
Parmak-İzi Bırakmayan / Anti-Bakteriyel Kaplamalar

Parmak izi bırakmayan kaplamamız spreyleme yöntemi ile atılarak uygulandığı yüzeyi(cam, plastik ve metal) parmak izlerine karşı korur. Uygulandığı yüzeye matlık kazandırır. Kaplamamızın en önemli faydası parmak izi oluşumunu ortadan kaldırmasıdır mesela buzdolabı kapıları veya indüksiyon ocak camlarında ki oluşumlar gibi. Ayrıca, cep telefonları gibi camın ekranla yakın mesafelerde kullanıldığı ürünlerde hem yansımayı hemde parmak izi oluşumunu engellemektedir.

Kullandığımız teknoloji ile cam, plastik veya metal üzerinde parmak izi kalmamasını sağlamaktayız. Bu uygulama buzdolapları, diz üstü bilgisayarlar, indüksiyon ocakları, cep telefonları, vb. yerlerde kullanılabilmektedir. Sprey ile atıldığı için yüksek üretim hatlarında da kullanılabilmektedir. Kaplamamız önceden temizlenmiş yüzeye spreylenerek uygulanmaktadır ve kaplandığı maddeye göre belli bir sıcaklıkta pişirilmesi gerekmektedir. 

Özellikleri:


Özellikle parlak yüzeyli malzemeler parmak-izi bırakmayan kompozit sistemler ile kaplanarak yüzeylerde parmak-izi lekeleri engellenmektedir.

Anti-Bakteriyel etkiye sahiptir.

Hiçbir şekilde flor maddesi kullanılmamaktadır.

Uygulamalar:

Rezervuar yüzeylerinde
İstenilen Banyo ve Mutfak aksamlarında 
 
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön