Anti-Bakteriyel ve Hidrofobik Kaplama - http://www.bycunited.com

İçeriğe git

Ana menü:

Kaplama ve Boya Ürünleri
 
 
 
 
Anti-Bakteriyel ve Hidrofobik ve Koku Giderici Düşük Yüzey Enerjili Yüzeyler

Sol-Jel teknoloji kullanılarak tek katman kaplama ile kolay temizlenebilir, anti-bakteriyel ve hidrofobik özelliği taşıyan yüzeyler oluşturulmaktadır.

Gümüş yüzyıllarca antiseptik olarak kullanılmıştır. Bir çok faydalı özelliği olmakla beraber mükemmel bir antibakteriyel ajan adayıdır. Antibakteriyel kaplamamız, uygulamalarda kullanıldığında, bir çok farklı bakteri türüne karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Spreyleme yöntemiyle atılabilen bir görünmez kaplama olduğundan dolayı herhangi bir yüzeye uygulanabilmesine imkan vererek, bakterileri, sporları, virüsleri ve kirletici maddeleri yok etmektedir.

Kimyasallarla temizlemeyi ortadan kaldırmaktadır. Uygulandıktan sonra hiçbir bir canlıya zarar vermeden yıllarca bakterilerden korur.

Görünebilir ışınıma ve ısıya dayanıklıdır, bir çok hedef organizmaya karşı geniş spektral aktivite göstermektedir. Diğer antibakteriyel kaplamalar toksik yapıya sahiptir ve yüksek sıcaklıklarda ve görünebilir ışınımda özelliği azalmaktadır. Bu özellikler, diğer antibakteriyel kaplamalara nazaran bizim antibakteriyel kaplamamıza önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca su itici bir kaplama olduğu için duşakabinlerde, banyolarda, lavobolarda, bahçe duvarlarında, arabalarda vb.. bir çok nemli ortamda, yosun, küf mantar oluşumunu önler.

Kaplamamız grafiti yazılarına karşı etkilidir. Kaplamamız pas ve kireç oluşumunu önler. 

Kullanım Alanları:

Hastaneler,
Tahta, metalden yapılmış nesneler.
Kumaş, plastik ve yapı malzemeleri.
Gıda sektörü.
Banyo ve tuvaletler ve kamuya açık yerler.
 
 
 
 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön